Szczegóły wpisu
Inne strony w tej kategorii
 • Time for Team - development consultants
  Time For Team – Development Consultants to firma doradcza, która wspiera rozwój organizacji, realizując programy doskonalenia efektywności zespołów i ich liderów z wykorzystaniem renomowanych narzędzi diagnostycznych.
 • Edukacja-nieruchomosci.pl
  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń dla profesjonalistów branży nieruchomości. Prowadzone przez nas zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu zagadnień technicznych, prawnych, marketingowych, podatkowych.
 • Pola
  Szkoła nauki języka polskiego dla cudzoziemców. Nowoczesna i skuteczna nauka zarówno dla obcokrajowców już mieszkających lub pracujących w Polsce jak i dla tych, którzy dopiero planują swój przyjazd.
 • Elipsa - kurs rysunku odręcznego
  Kurs rysunku Elipsa w Krakowie zajmujący się przygotowaniem do egzaminów na studia wyższe na kierunki: Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu oraz Sztuka Ogrodowa.
 • MDK-Kurs
  Kurs rysunku "MDK-Kurs" w Krakowie. Praktyczne kursy rysunku odręcznego oraz architektonicznego przygotowujące kandydatów do egzaminów na studia architektoniczne.
Reklama


Na skróty

Boksy reklamowe

Hurtownia odzieży używanej oraz końcówek kolekcji (outletu) znanych i popularnych marek odzieżowych. Dostawy raz w tygodniu, dobre ceny. Tylko hurt. Anglo.com.pl